Budowa świetlicy wiejskiej wraz z niezbędna infrastrukturą oraz budowa przydomowej oczyszczalni ścieków

Zadaniem naszej firmy było wykończenie budynku od podstaw. Wewnątrz budynku wykonaliśmy: posadzki betonowe, tynki gipsowe, sufit podwieszany typu Armstrong, montaż kominka 14 kW wraz z potrzebną infrastrukturą, instalację elektryczną, kanalizację wewnętrzną, instalacja wody sanitarnej.
Na zewnątrz wykonaliśmy: przydomową oczyszczalnie ścieków, 800 m2 kostki brukowej wraz z podbudową, kompleksowe wykonanie elewacji. Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych, które uniemożliwiły nam pracę na zewnątrz udało nam się ukończyć realizację w terminie.

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 29,92 kW w miejscowości Jaworowo Lipa

Instalacja w miejscowości Jaworowo Lipa, wykorzystaliśmy całą połać dachową do ostatnich centymetrów, dzięki temu udało nam się zamontować 68 szt. paneli JinkoSolar 440 Wp co dało moc 29,92 kW.

Prace sanitarne wykonane w miejscowości Baboszewo na budynku Ośrodka Zdrowia

Wraz z tym postęp chcielibyśmy przybliżyć nie tylko realizacje odnawialnych źródeł energii takich jak fotowoltaika, której jest najwięcej na naszych mediach społecznościowych, ale również realizacje budowlane i sanitarne. Na zdjęciach prace sanitarne wykonane w miejscowości Baboszewo na budynku Ośrodka Zdrowia.
Zadaniem naszej firmy było:
- Wykonanie kotłowni zasilanej dwoma kotłami gazowymi o mocy 40 kW wraz z kompletnym osprzętem
- Wykonanie instalacji c.o na terenie całego budynku
- Wykonanie instalacji c.w.u na terenie całego budynku
- Wykonanie białego montażu

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 5,28 kW w miejscowości Rypin

Nie zwalniamy tępa!! Kolejna dzisiejsza realizacja w miejscowości Rypin. Instalacja fotowoltaiczna zamontowana na połaci dachowej powlekanej blachodachówką o mocy 5,28 kW. Inwerter: Afore BNT005KTL. Panele: JinkoSolar 440 Wp.

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 10 kW w miejscowości Raciąż

Kolejna realizacja wykonana przez firmę BIOŚ, w miejscowości Raciąż, moc instalacji 10 kW. Konstrukcja paneli dostosowana do połaci dachowej, w tym przypadku dach płaski. Inwerter: Afore BN010KTL. Panele: JinkoSolar.

Instalacji naziemna w miejscowości Bielsk o mocy 5,28 kW.

Instalacje fotowoltaiczne mogą być montowane na wielu rodzajach pokryć dachowych. Do każdego pokrycia dachowego staramy się dobrać jak najbardziej optymalny system mocowań. Zdarzają się jednak przypadki, w których zamontowanie paneli słonecznych na dachu jest niemożliwe, wtedy decydujemy się na solidną konstrukcję na gruncie. Na zdjęciach instalacji naziemna w miejscowości Bielsk o mocy 5,28 kW. Inwerter: Afore BNT005KTL. Panele: JinkoSolar 440 Wp.

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 6 kW w miejscowości Rak gm. Skrwilno

Instalacja o mocy 6 kWp. Panele: MaySun Solar 335 Wp. Inwerter: Afore BNT006KTL.

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 6 kW w miejscowości Sierpc

Instalacja o mocy 6 kWp. Panele: PhonoSolar. Inwerter: Afore. Zabezpieczenia AC/DC

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 8 kW w miejscowości Sierpc

Wiosna już się zbliża a wraz z nią coraz większa produkcja energii słonecznej. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów nie zwalniamy tempa i montujemy kolejne instalacje fotowoltaiczne 🌞 Na zdjęciach instalacja fotowoltaiczna o mocy 8 kW w miejscowości Sierpc. Inwerter: Afore. Panele: PhonoSolar. Zabezpieczenia AC/DC: KENO Energy. Przeciwpożarowy wyłącznik prądu: FOX-ESS S-BOX.

Odnawialne źródła energii w Gminie Lubowidz

W drugim półroczu 2020 zrealizowaliśmy zadanie na terenie Miasta i Gminy Lubowidz inwestycję pod nazwą: ``Odnawialne źródła energii w Gminie Lubowidz``. Wykonaliśmy dostawę wraz z montażem 48 instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy 415,2 kW dla gospodarstw domowych oraz dla budynków użyteczności publicznej na ternie Miasta i Gminy Lubowidz obejmujący montaż konstrukcji i paneli fotowoltaicznych, skrzynek zabezpieczających AC/DC oraz montaż falowników dla zaprojektowanych mocy oraz zabezpieczeń instalacji, podłączenie nowo budowanej instalacji z istniejącą instalacją elektryczną.

Kodłutowo gm. Raciąż

Realizacja instalacji fotowoltaicznej o mocy 8 kW w miejscowości Kodłutowo gm. Raciąż. Falownik: Afore BNT008KTL. Panele: MaySun Solar 335 Wp 9BB Half-Cut.